Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

День здоров’я у ВННІЕ ТНЕУ!

У ВННІЕ ТНЕУ є гарна традиція на початку осені організовувати «День здоров’я». Так і цього року 2 жовтня студенти разом із кураторами та методистами у теплий ранок четверга вирушили до мальовничого куточку Вінниці –Сабарових схилів!

Організаторами спортивного свята були представники 7 груп починаючи від 1-го до 5-го курсу. Різноманітні ігри, спортивні забави та конкурси згуртували майбутніх економістів, бухгалтерів та фінансистів та виявили не тільки рівень фізичної підготовки, а й уміння і характери студентів, оскільки потребували використання, творчого підходу до запропонованих конкурсів. У проведених естафетах відчувалося бажання молоді перемогти і справити гарне враження на свою групу. Особливо за хорошу думку в очах ще малознайомих людей боролися «першачки». Саме такий масовий захід сприяв вливанню їх до нашої інститутської сім’ї, а також вияву лідерських задатків. Загалом на «Дні здоров’я» було дуже весело. Ніхто не міг залишитися байдужим. Всі брали участь у цікавих і вдало розроблених завданнях. Оцінювання груп відбувалось за 3-ма конкурсами: перший конкурс – спортивні змагання, другий – представлення групи і третій – на найкращу юшку!

У загальному підсумку по конкурсах:

I місце посіла збірна груп Ф,ЕПП та ОП -11, куратор Харчук С.А.

II місце виборола група Ф-31, куратор Гончаренко А.І.

III місце розділили між собою збірна груп ОП та ЕПП-41, куратори Паночишин Ю.М. та Мартусенко І.В.

Загалом свято вдалося. Студенти за кілька веселих годин у дружному колі відкрили один одному багато нового, пізнавального, побачили наставників поза навчальним закладом, порадували викладачів позитивним настроєм, віднайшли радість людської простоти і щирості в розмові.

 
З Днем Конституції України!

Суверенна, незалежна, демократична, соціальна, правова.

Детальніше >>
 
Підтримаймо петицію про присвоєння звання Героя України

Підтримаймо петицію про присвоєння звання Героя України

Детальніше >>
 
Демоверсії НМТ вже у доступі:

Демоверсії НМТ вже у доступі:

Детальніше >>
 
За чисте довкілля

Студенти та викладачі ВННІЕ та ВСП ВФКЕП ЗУНУ

Детальніше >>
 
Старт проєкту «Студії публічної дипломатії 5.0» ННІМВ ім. Б. Д. Гаврилишина

Старт проєкту «Студії публічної дипломатії 5.0»

Детальніше >>
 
День Соборності України-2023

до Дня Соборності України-2023

Детальніше >>