Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Президентська премія у студентів ВІЕ ТНЕУ !

Студентка ВІЕ ТНЕУ Вікторія Белінська стала лауреатом третьої премії конкурсу «Україна XXI століття: цивілізаційний вибір», який проведено Президентським Фондом Леоніда Кучми «Україна».

Названо переможців конкурсу «Україна XXI століття: цивілізаційний вибір», який було оголошено та проведено Президентським Фондом Леоніда Кучми «Україна» та Інститутом стратегічних оцінок при Фонді (ІСО).

Вінницький інститут економіки ТНЕУ на даному конкурсі представляла студентка 5-го курсу групи ЕППвнм-51 – Белінська Вікторія (науковий керівник к. г. н., доц. Мартусенко І.В.)

Вікторія достойно захистила добре ім’я ВІЕ ТНЕУ, та стала лауреатом третьої премії, увійшла в сотню найкращих студентів України з поміж 741 учасника (наш рейтинг був – 48). Конкурсна робота Вікторії Белінської була визнана однією з найкращих, оцінена у 135 балів з 160 можливих, а Вінницький інститут економіки увійшов до рейтингу 50 найкращих вузів України за науковою підготовкою студентів з поміж 113 вузів-учасників конкурсу.

Конференція та урочиста церемонія нагородження переможців відбулися 23 травня 2013 року у залі вченої ради Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. «Екзаменаторами» студентів, які відстоювали свої погляди на подальший стратегічний розвиток нашої держави, стали відомі державні та політичні діячі, дипломати, вчені. Серед них нинішній міністр закордонних справ Леонід Кожара та колишні очільники зовнішньополітичного відомства – Анатолій Зленко, Володимир Огризко, екс-представники - у ЄС Роман Шпек, у РЄ Олександр Чалий, політологи Михайло Погребинський та Володимир Фесенко. Вів конференцію директор Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка Валерій Копійка. Він, зокрема, відзначив, що попри свій власний великий педагогічний досвід, слухаючи талановитих студентів доволі хвилюється. Бо ж у залі зібралися представники більш ніж сотні навчальних закладів з усіх регіонів країни.

Згідно запропонованій ІСО при Президентському фонді «Україна» методиці, вони у наукових дослідженнях мали не лише висловити свої позиції щодо подальшого руху нашої держави, але й дати певну кількість аргументів, як «За», так й «Проти». Якість наукових робіт визначали протягом року відомі українські вчені, звісна річ, яким були невідомі імена учасників. Кращих з кращих запросили на підсумкову конференцію до столиці.

Підбиваючи підсумки конкурсу, Леонід Кучма сказав: «Головний висновок: у нас талановита молодь.

Докладніше про перебіг конкурсу, його підсумки, роботу підсумкової конференції можна прочитати на сторінках офіційного сайту Фонду Леоніда кучми «Україна» : http://www.kuchma.org.ua/kuchma/activities/10886/

Фоторепортаж: http://www.kuchma.org.ua/fund/media/618/

 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>