Гордість твоя, Альма-матер! |
27 травня відбулось нагородження учасників обласного конкурсу “МОЛОДА ЛЮДИНА РОКУ” у 20-ти номінаціях.Ця щорічна подія стала гарною традицією відмічати почесними званнями молодь міста за здобуті досягнення та внески у суспільне життя Вінниччини. Однією з учасниць конкурсу стала випускниця Вінницького інституту економіки ТНЕУ Монастирська Олена, яка здобула звання лауреата молодої людини року у номінації «Краща молодіжна ініціатива року». ![]() ![]() |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |