Загальноміський турнір по боулінгу |
23 січня у торговельно-розважальному центрі МЕГАМОЛЛ був проведений Загальноміський турнір по боулінгу серед навчальних закладів організований Молодіжною Радою міста під патронатом відділу молоді та туризму Вінницької міської ради. Раді повідомити що студенти з нашого інституту зайняли у своїй групі (III - IV рівень акредитації) 4 місце серед 8-ми ВУЗів Вінниці. Команду нашого інституту представляли: Влад Висоцький, Настя Запорожець, Андрій Рябушев та Діма Букальцев. ![]() ![]() |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |