Запрошуємо на семінар: «Субсидія – це просто. Нова система субсидій» |
Шановні викладачі, студенти та всі бажаючі! Запрошуємо вас на семінар, який відбудеться під патронатом об'єднання "Самопоміч" та Вінницького навчально-наукового інституту економіки ТНЕУ на тему: "Субсидія - це просто. Нова система субсидій". Метою семінару виступає роз'яснення питань щодо порядку оформлення розрахунків субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Також матимете можливість дізнатися хто має право на отримання субсидій; документи, які подаються на отримання субсидій та правила їх оформлення. Даний захід відбудеться 16 квітня 2015 року о 14:00 в актовій залі ВННІЕ ТНЕУ! З нетерпінням чекатимемо вас за адресою: вул. Гонти, 37, тел. (0432)-55-49-55. (Маршрутне таксі № 9 від залізничного вокзалу до зупинки "Тернопільський університет"). |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |