Флеш-моб «Ніколи знову»! |
8 травня 2015 року студенти ВКЕП та ВННІЕ разом з іншими вінничанами взяли участь у флеш-мобі під назвою «Ніколи знову», присвячений перемозі над нацизмом у Європі та завершенню Другої світової війни, що відбувся на Європейській площі. На цьому заході учасники мали змогу вшанувати пам'ять всіх загиблих, які віддали своє життя за наше світле майбутнє! Флеш-моб проходив у вигляді живого напису слів «Ніколи знову», а також усі бажаючі могли виступити з тематичними віршами, піснями та баладами. Адміністрація інституту та коледжу висловлює подяку усім студентам, які прийняли участь у заході та приєднується до всіх актів підтримки загиблим у Другій світовій війні! |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |