Благодійна акція «Пробіг з вірою в серці» |
12 вересня у Вінниці відбулася щорічна благодійна ініціатива, спрямована на порятунок дітей із серцевими захворюваннями «Пробіг з вірою в серці». Разом із вінничанами, львів'янами, киянами і харків'янами з вірою у серці бігали і студенти ВКЕП і ВННІЕ ТНЕУ!!! Наші студенти також не залишилися байдужими до хворих діток і з радістю виявили бажання їх підримати!! Адміністрація інституту та коледжу висловлює подяку всім, хто прийняв участь у даному заході та сподівається на подальшу підтримку тих, хто її потребує. |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |