Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Студенти ВННІЕ ТНЕУ – призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

24-25 березня завершився заключний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

З напряму „Економіка сільського господарства та АПК”, конкурс проходив на базі Подільського державного аграрно-технічного університету.

На конкурс було надіслано 64 студентських наукових роботи з 35 вищих навчальних закладів України ІІІ-IV рівнів акредитації.

Вінницький навчально-науковий інститут економіки Тернопільського національного економічного університету представляла студентка магістратури спеціальності «Облік і аудит» Остапенко Ярослава. Наукова робота мала назву «Сучасний стан та особливості функціонування фермерських господарств України.». Наукову роботу Остапенко Ярослава проводила під керівництвом к.е.н. Пилявця В. М. Остапенко Ярослава за цікаву, актуальну та змістовну наукову розробку була удостоєна диплому ІІІ ступеня.

Студентка 5 курсу Паламарчук Аліна Ігорівна зайняла 4 місце в напрямку «Економіка та управління підприємствами». Публічний захист роботи відбувався в м. Києві на базі Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана, де 18 кращих студентських наукових робіт із всієї України були представлені на розсуд суддів.

Наукова робота мала назву «Корпоративне управління як чинник інвестиційно-інноваційних проблем в Україні.». Наукову роботу Паламарчук Аліна проводила під керівництвом д.е.н., професора Сірка А.В.

Серед вісімнадцяти представників Паламарчук А. за цікаву, актуальну та змістовну наукову розробку була удостоєна Почесної грамоти. Аліна гідно відстояла честь інституту та своїм здобутком підтвердила високі здобутки нашого навчального закладу у науковій діяльності.

Слова подяки хочеться висловити директору ВННІЕ ТНЕУ д.е.н., професору Погріщуку Борису Васильовичу за організацію поїздки та можливість взяти участь у другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

 
Участь у дибатній лізі від @setup.go

На цих вихідних студенти нашого університету прийняли участь у дибатній лізі від @setup.go

Детальніше >>
 
Дякуємо! Дякуємо! Дякуємо!

День захисників і захисниць України, Козацька Покрова

Детальніше >>
 
З Днем Конституції України!

Суверенна, незалежна, демократична, соціальна, правова.

Детальніше >>
 
Підтримаймо петицію про присвоєння звання Героя України

Підтримаймо петицію про присвоєння звання Героя України

Детальніше >>
 
Демоверсії НМТ вже у доступі:

Демоверсії НМТ вже у доступі:

Детальніше >>
 
За чисте довкілля

Студенти та викладачі ВННІЕ та ВСП ВФКЕП ЗУНУ

Детальніше >>