ВННІЕ ТНЕУ та ВКЕП ТНЕУ в гостях у програми "Ліцеїст"! |
Вінницький навчально-науковий інститут економіки Тернопільського національного економічного університету та Вінницький коледж економіки та підприємництва були запрошені до авторської програми школи-ліцею # 7 " Ліцеїст" на телеканалі ВІТА. Тема програми сучасна й актуальна: "Фінансова грамотність". Основні тези: - гроші здатні створювати інші гроші; - якщо Ви бажаєте бути успішними Вам потрібно стати фінансово грамотним; - можливий не тільки активний заробіток, а й пасивний дохід; - не гроші керують Вами, а Ви повинні управляти фінансовим; - боргова яма: перестати її копати, зменшувати витрати, збільшувати доходи, скорочувати борги; - якщо виграв мільйон, застав його створити ще один мільйон. Щира подяка за організацію та співпрацю Сухомовському О.Г., Погріщуку Б.В., Добіжі Н.В., Романовій А.О. та телеканалу ВІТА. Телеканал ВІТА, -Ліцеїст-, 2016-12-21, Фінансова грамотність |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |