Всеукраїнська науково-практична конференція 2018 |
18 квітня 2018 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Тернопільського національного економічного університету відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства». У конференції прийняли участь шановні гості, молоді вчені та студенти всіх спеціальностей. Найкращих доповідачів було нагороджено грамотами, а найактивнішим – вручено подяки. Адміністрація інституту висловлює подяку усім гостям конференції, викладачам, студентам та бажає подальшого розвитку та процвітання в науковій діяльності. |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |