Гордість Університету |
Вітаємо наших студентів!
Вітаємо Бондар Ігоря з черговим звершенням! Студент Вінницького навчально – наукового інституту економіки ТНЕУ, групи ОПДвн – 31, також Ігор успішно закінчив Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ. Бондар Ігор з 6 років займається спортивною акробатикою. Має більше п’ятдесяти нагород. На сьогодні є МАЙСТРОМ СПОРТУ УКРАЇНИ. Вітаємо Пастух Аліну, студентку Вінницького навчально - наукового інституту економіки ТНЕУ, за ІІІ місце у номінації «За самостійність викладу» ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Регіональна економіка». Ми пишаємось нашими студентами! Бажаємо Вам нових перемог! |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |