Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Круглий стіл «Молодь проти сімейного насильства: юридичний та соціально-психологічний аспекти»

9 жовтня у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Тернопільського національного економічного університету був проведений науково-практичний круглий стіл «Молодь проти сімейного насильства: юридичний та соціально-психологічний аспекти» за участю голови Вінницького міського суду Вінницької області А. В. Михайленк, провідних фахівців Національної поліції України, територіального управління юстиції, соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, правозахисників, сімейних психологів, громадських організацій Вінницької області, викладачів та студентів спеціальності «Право» ВННЕІ та ВКЕП ТНЕУ.

Свобода від насильства – основне право людини. Масштаби домашнього насильства (фізичні напади, переслідування, сексуальні домагання та інші прояви насильства) сьогодні важко оцінити реально через брак фактичних даних, оскільки збір інформації проводиться лише щодо насильства в сім’ї, а ці цифри щороку збільшуються. Слід також констатувати доволі показовий характер офіційних статистичних даних, адже насильство є латентним явищем, факт якого в більшості випадків приховується.

Метою проведення круглого столу стало - обговорення поточної ситуації з поширення явищ сімейного насильства та інших видів гендерно зумовленого насильства в Україні, аналіз нового законодавства з протидії домашньому насильству, а також бачення молоддю (студентами та майбутніми юристами) цієї проблеми та шляхів її вирішення, що сприятиме ефективній оцінці потенційних ризиків для постраждалих від насильства та запобіганню домашньому насильству в майбутньому. Окрім того, отримання корисної інформації про діяльність громадянського суспільства в цій сфері, «гарячих ліній» та служб, особливо на рівні Вінницької області, відпрацювання алгоритму дій у випадку насильства є надзвичайно важливим для підростаючого покоління, які в майбутньому створять свої сім'ї та стануть батьками.


 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>