Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Екскурсія студентів спеціальності «ПРАВО» до Вінницької виправної колонії №86

Відповідно до вимог ст.24 Кримінального виконаного кодексу України, 12 жовтня 2018 року державну установу «Вінницька установа виконання покарань (№1) відвідали викладач Голота Наталія Петрівна та студенти Вінницького навчально – наукового інституту економіки ТНЕУ , з метою закріплення теоретичних знань та практичних навичок з дисципліни «Кримінальне – виконавче право».

Після оформлення відповідних документів, у супроводі працівників установи, які забезпечували особисту безпеку, учасники заходу відвідали службове приміщення відділу по контролю виконання судових рішень установи. Начальник підрозділу , майор внутрішньої служби Коломієць О. Г. розповіла студентам про порядок приймання ув’язнених та засуджених до установи, їх облік , переміщення під вартою, звільнення установи та інші питання, пов’язані з виконанням вироків судів та інших судових рішень. Після проведення ознайомлення з правовими підставами утримання в установі, у супроводі працівників установи, студенти відвідали приміщення відділення засуджених по господарчому обслуговуванню установи та дільницею де утримуються неповнолітні ув’язненні.

Оглянувши облаштування приміщень для засуджених та ув’язнених ( житлові приміщення, об’єкти комунально – побутового використання, виховні кімнати), виконуючий обов’язки заступника начальника установи із соціально – виховної та психологічної роботи майор внутрішньої служби Коцяк І. О. довів студентам історико – пізнавальну інформацію щодо створення установи та її діяльності до сьогодення , а також провів лекцію , в ході якої студентам доведено та роз’яснено:

- мету та завдання кримінально – виконавчого покарання засудженими;

- особливості утримання в установі ув’язаних та відбування кримінального покарання засудженими;

- порядок організації та проведення соціально – виховної роботи, корисної зайнятості засуджених та їх комунально – побутового забезпечення.


 
Підписання меморандуму про співпрацю

11 листопада 2021 року підписано

Детальніше >>
 
Вітаємо з днем народження!

Викладачі, співробітники та студенти

Детальніше >>
 
Святковий концерт

8 жовтня правознавці відзначають

Детальніше >>
 
«Феміда»

7 жовтня 2021 року у Вінницькій ОУНБ

Детальніше >>
 
«Де логіка?»

6 жовтня 2021 року о 10.00

Детальніше >>
 
Поїздка до Карпат

Першокурсники ВННІЕ ЗУНУ подорожували

Детальніше >>