Вітаємо з Днем народження! |
Вітаємо з Днем народження шановного ректора Тернопільського національного економічного університету Крисоватого Андрія Ігоровича! Вельмишановний Андрій Ігорович ! Колектив та студенти Вінницького навчально-наукового інституту економіки та Вінницького коледжу економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету щиро і сердечно вітають Вас з Днем народження! Бажаємо здоров’я і натхнення, любові і уваги, тепла і сонячного настрою, успіхів у всьому, яскравих вражень і веселки емоцій! Нехай у Вашому житті завжди будуть квіти і сюрпризи, посмішки і хороші події, щастя і радість, удача і везіння! З глибокою повагою, ВННІЕ ТНЕУ та ВКЕП ТНЕУ. |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |