Турнір "Natus Vincere" |
6-7 березня команда "VIN Правник" ВКЕП та ВННІЕ ТНЕУ вперше взяла участь у ІІІ Відкритому Західноукраїнському інтелектуальному турнірі "Natus Vincere", учасниками змагань якого стали учні 10-11 класів та студенти 1-2 курсів коледжів із 9 областей України! Наші студенти змагалися в правовій секції, зокрема у трьох етапах туру - «Мозковий штурм», «Емпіричне завдання» та «Інтелектуальне рівняння». Бажаємо команді творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх юначих мрій і життєвих планів. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням і радістю сьогодення! |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |