«Giveaway» |
13 травня 2019 року в рамках тижня спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» було проведено «Giveaway». Під час заходу кожний бажаючий студент міг взяти участь у безпрограшній лотереї . Відповівши правильно на запитання, студент отримував креативний приз та солодкий подарунок. Зокрема, закриття модуля та пропусків з будь – якого предмету, а також несподіваним сюрпризом стала кава разом з директором Вінницького навчально – наукового інституту економіки ТНЕУ доктором економічних наук, професором Погріщуком Б. В. Щасливчиками подарунків були студенти з різних груп інституту та коледжу. |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |