Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

День здоров’я

У ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ є гарна традиція на початку осені організовувати «День здоров’я». Так і цього року 17 вересня студенти разом із кураторами та методистами вирушили до Сабарівських схилів!

Організаторами спортивного свята були представники груп: інститут та коледж – 1- 3 курси. Різноманітні ігри, спортивні забави конкурси, навики готування на вогнищі згуртували майбутніх митників, економістів, бухгалтерів ,фінансистів та правовиків, виявили не тільки рівень фізичної підготовки, а й уміння і характери студентів, оскільки потребували використання, творчого підходу до запропонованих конкурсів. У проведених естафетах відчувалося бажання молоді перемогти і справити гарне враження на свою групу. Особливо за хорошу думку в очах ще малознайомих людей боролися «першачки». Саме такий масовий захід сприяв входженню їх до нашої університетської родини, а також вияву лідерських задатків. Загалом на «Дні здоров’я» було дуже весело. Ніхто не міг залишитися байдужим.

Загалом свято вдалося. Студенти за кілька веселих годин у дружному колі відкрили один одному багато нового, пізнавального, побачили наставників поза навчальним закладом, порадували один одного позитивним настроєм, віднайшли радість людської простоти і щирості в розмові.


 
Підписання меморандуму про співпрацю

11 листопада 2021 року підписано

Детальніше >>
 
Вітаємо з днем народження!

Викладачі, співробітники та студенти

Детальніше >>
 
Святковий концерт

8 жовтня правознавці відзначають

Детальніше >>
 
«Феміда»

7 жовтня 2021 року у Вінницькій ОУНБ

Детальніше >>
 
«Де логіка?»

6 жовтня 2021 року о 10.00

Детальніше >>
 
Поїздка до Карпат

Першокурсники ВННІЕ ЗУНУ подорожували

Детальніше >>