Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

День здоров’я

У ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ є гарна традиція на початку осені організовувати «День здоров’я». Так і цього року 17 вересня студенти разом із кураторами та методистами вирушили до Сабарівських схилів!

Організаторами спортивного свята були представники груп: інститут та коледж – 1- 3 курси. Різноманітні ігри, спортивні забави конкурси, навики готування на вогнищі згуртували майбутніх митників, економістів, бухгалтерів ,фінансистів та правовиків, виявили не тільки рівень фізичної підготовки, а й уміння і характери студентів, оскільки потребували використання, творчого підходу до запропонованих конкурсів. У проведених естафетах відчувалося бажання молоді перемогти і справити гарне враження на свою групу. Особливо за хорошу думку в очах ще малознайомих людей боролися «першачки». Саме такий масовий захід сприяв входженню їх до нашої університетської родини, а також вияву лідерських задатків. Загалом на «Дні здоров’я» було дуже весело. Ніхто не міг залишитися байдужим.

Загалом свято вдалося. Студенти за кілька веселих годин у дружному колі відкрили один одному багато нового, пізнавального, побачили наставників поза навчальним закладом, порадували один одного позитивним настроєм, віднайшли радість людської простоти і щирості в розмові.


 
З Днем Конституції України!

Суверенна, незалежна, демократична, соціальна, правова.

Детальніше >>
 
Підтримаймо петицію про присвоєння звання Героя України

Підтримаймо петицію про присвоєння звання Героя України

Детальніше >>
 
Демоверсії НМТ вже у доступі:

Демоверсії НМТ вже у доступі:

Детальніше >>
 
За чисте довкілля

Студенти та викладачі ВННІЕ та ВСП ВФКЕП ЗУНУ

Детальніше >>
 
Старт проєкту «Студії публічної дипломатії 5.0» ННІМВ ім. Б. Д. Гаврилишина

Старт проєкту «Студії публічної дипломатії 5.0»

Детальніше >>
 
День Соборності України-2023

до Дня Соборності України-2023

Детальніше >>