Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Пішохідна екскурсія Вінницею

Нещодавно першокурсники ВННІЕ ТНЕУ разом з викладачем українознавства , доцентом Творун С.О. здійснили пішохідну екскурсію Вінницею.

Екскурсоводами поряд з викладачем були і студенти. Про історію виникнення Вінниці розповів Мишук Ілля, про Вінницю адміністративний центр Брацлавсього воєводства та історію Вінницьких мурів – Гаврилюк Марія. Цікаву розповідь Сої Вікторії про оборону Вінниці Іваном Богуном прослухали біля пам’ятного знака на кручі над Бугом. З архітектурними шедеврами Григорія Артинова нас познайомила Нестеренко Анастасія. А ще ми довідались, що Вінниця за часів Директорії була столицею УНР і побачили пам’ятник її очільнику Симону Петлюрі. Біля пам’ятного знаку Небесній сотні та героям АТО у сквері, що по вулиці Оводова поблизу вежі вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв сьогодення, поклонилися їх світлій пам’яті і біля Вишні з зірочками на Театральній площі.

Побачили і Вінницю в мініатюрі у парку Горького. Як жахливо дисонували красиві алеї з розповіддю Дяконюк Вікторії про тисячні поховання жертв більшовицького терору, які покояться у цьому парку і поряд на старому кладовищі. Там на місці колишніх могил також ростуть дерева, а поряд стоять пам’ятники Січовим Стрільцям і жертвам голодомору.

Завершилась екскурсія біля висотного адмін. будинку, який вінничани називають «Книжкою». Біля пам’ятника Василю Стусу, Котляр Христина розповіла про цікаві деталі особистого життя поета і про його одержиму боротьбу за свободу і волю України.

Обійшовши «Книжку» з іншого боку ми опинилися перед ляльковим театром і поринули у світ дитинства, роблячи селфі з цікавими скульптурами казкових персонажів, які розташовані поруч під відкритим небом. Ескурсія була незабутня. Дякуємо, Торун С. О., за можливість краще пізнати місто.


 
З Днем Конституції України!

Суверенна, незалежна, демократична, соціальна, правова.

Детальніше >>
 
Підтримаймо петицію про присвоєння звання Героя України

Підтримаймо петицію про присвоєння звання Героя України

Детальніше >>
 
Демоверсії НМТ вже у доступі:

Демоверсії НМТ вже у доступі:

Детальніше >>
 
За чисте довкілля

Студенти та викладачі ВННІЕ та ВСП ВФКЕП ЗУНУ

Детальніше >>
 
Старт проєкту «Студії публічної дипломатії 5.0» ННІМВ ім. Б. Д. Гаврилишина

Старт проєкту «Студії публічної дипломатії 5.0»

Детальніше >>
 
День Соборності України-2023

до Дня Соборності України-2023

Детальніше >>