Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Пішохідна екскурсія Вінницею

Нещодавно першокурсники ВННІЕ ТНЕУ разом з викладачем українознавства , доцентом Творун С.О. здійснили пішохідну екскурсію Вінницею.

Екскурсоводами поряд з викладачем були і студенти. Про історію виникнення Вінниці розповів Мишук Ілля, про Вінницю адміністративний центр Брацлавсього воєводства та історію Вінницьких мурів – Гаврилюк Марія. Цікаву розповідь Сої Вікторії про оборону Вінниці Іваном Богуном прослухали біля пам’ятного знака на кручі над Бугом. З архітектурними шедеврами Григорія Артинова нас познайомила Нестеренко Анастасія. А ще ми довідались, що Вінниця за часів Директорії була столицею УНР і побачили пам’ятник її очільнику Симону Петлюрі. Біля пам’ятного знаку Небесній сотні та героям АТО у сквері, що по вулиці Оводова поблизу вежі вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв сьогодення, поклонилися їх світлій пам’яті і біля Вишні з зірочками на Театральній площі.

Побачили і Вінницю в мініатюрі у парку Горького. Як жахливо дисонували красиві алеї з розповіддю Дяконюк Вікторії про тисячні поховання жертв більшовицького терору, які покояться у цьому парку і поряд на старому кладовищі. Там на місці колишніх могил також ростуть дерева, а поряд стоять пам’ятники Січовим Стрільцям і жертвам голодомору.

Завершилась екскурсія біля висотного адмін. будинку, який вінничани називають «Книжкою». Біля пам’ятника Василю Стусу, Котляр Христина розповіла про цікаві деталі особистого життя поета і про його одержиму боротьбу за свободу і волю України.

Обійшовши «Книжку» з іншого боку ми опинилися перед ляльковим театром і поринули у світ дитинства, роблячи селфі з цікавими скульптурами казкових персонажів, які розташовані поруч під відкритим небом. Ескурсія була незабутня. Дякуємо, Торун С. О., за можливість краще пізнати місто.


 
Підписання меморандуму про співпрацю

11 листопада 2021 року підписано

Детальніше >>
 
Вітаємо з днем народження!

Викладачі, співробітники та студенти

Детальніше >>
 
Святковий концерт

8 жовтня правознавці відзначають

Детальніше >>
 
«Феміда»

7 жовтня 2021 року у Вінницькій ОУНБ

Детальніше >>
 
«Де логіка?»

6 жовтня 2021 року о 10.00

Детальніше >>
 
Поїздка до Карпат

Першокурсники ВННІЕ ЗУНУ подорожували

Детальніше >>