Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

16 днів проти насильства!

Патрульна поліція Вінниці спільно зі студентами ВННІЕ та ВСП "Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ" 25 листопада влаштували інформаційну акцію “16 днів проти насильства”. Її мета – розповісти вінничанам, якою має бути послідовність дій, аби убезпечити себе і покарати кривдника, раптом вони або їхні близькі стануть жертвами домашнього насильства. Багато учасників акції прикріпили до одягу білу стрічку – символ протидії домашньому насильству. Разом з активістами вони також роздавали перехожим інформаційні буклети та браслети з адресою сайту, де можна знайти всю відповідну інформацію та контакти служб, до яких можна звернутися для отримання допомоги. Крім того, були розклеєні плакати з такою ж інформацією на вуличних дошках оголошень. Принагідно проводили соціальне опитування людей: чи знають вони, що робити у випадках домашнього насильства? Чи можуть вони його ідентифікувати? Чи самі ставали жертвою?

Куди звертатися, якщо ви зазнали домашнього насильства

Передусім потрібно викликати поліцію за номером 102. Якщо є загроза життю та здоров’ю, правоохоронці випишуть терміновий заборонний припис кривднику на 10 діб. У випадку сексуального чи фізичного насильства слідчий має направити вас на судово-медичну експертизу. Також варто звернутися до медичного закладу та отримати медичну допомогу та виписку з описом травм, пошкоджень чи інших ознак злочину, якщо було фізичне чи сексуальне насильство. Крім того можна звернутися до міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, де вам нададуть відповідні консультації за номером (0432) 67 04 60, вул. Соборна, 50, офіс 418. Також можна звернутися до відповідальної особи у міську раду (0432) 50 86 89 або до міської мобільної бригади соціально психологічної допомоги. (0432) 67 04 60, (093) 900 15 60, (098) 900 15 60.


 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>