Національно-патріотичний квест з елементами командотворення |
Проведено національно-патріотичний квест з елементами командотворення відбувся у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки ЗУНУ та Вінницькому фаховому коледжі економіки та підприємництва ЗУНУ. Нашими партнерами та співорганізаторами у цьому активному заході стали Вінницький зональний відділ Військової служби правопорядку; Всеукраїнський патріотичний рух «Гідність нації»; кафедра правознавства та гуманітарних дисциплін ВННІЕ ЗУНУ; циклова комісія правових дисциплін ВФКЕП ЗУНУ. Студенти інституту та коледжу відповідально та з інтересом ознайомились з локаціями та show-rooms даного заходу, прийняли активну участь, отримали солодкі призи. Можливість активно провести час, отримати навички командотворення, ознайомитись з елементами правозахисних функцій, разом з молодіжною енергією та позитивними емоціями наших студентів – залишили добрі враження та настрій. Щира вдячність усім організаторам, студенти були найкращі ! Слава Україні! |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |