Науково-практичний круглий стіл |
5 жовтня 2021 року о 11.00 у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету з нагоди професійного свята Дня юриста відбувся науково-практичний круглий стіл на тему: «Надання житлово-комунальних послуг: національна та європейська практика правового врегулювання конфліктних ситуацій». У роботі круглого столу взяли участь науковці, студенти ВННІЕ ЗУНУ, ВФКЕП ЗУНУ та запрошені гості: ФУРМАН РОМАН СЕРГІЙОВИЧ - директор департаменту житлового господарства ВМР; ВОЙТКОВА ВАЛЕНТИНА РОМАНІВНА -директор департаменту соціальної політики ВМР; ІВАНОВ ІГОР ІВАНОВИЧ- начальник відділу по розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків; ПОДЖАРЕНКО КАТЕРИНА ЄВГЕНІВНА - заступниця голови постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту ВМР; співзасновник ГО «Вінниця - безпечне та комфортне місто»; ПРИЙМАК ЮЛІЯ ВАЛЕРІЇВНА - членкиня постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності ВМР; ПОДЖАРЕНКО АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ – перший заступник генерального директора обласного КП «Вінницятеплокомуненерго»; МРЯСОВА ЕЛЬВІРА - офіційний представник у м. Вінниця Всеукраїнської Ради голів ОСББ, голова правління Асоціації ОСББ Вінниччини. Діалог під час круглого столу пройшов у невимушеній, щирій атмосфері і продемонстрував небайдужість та професіоналізм представників Вінницької міської ради до забезпечення якісного та комфортного рівня життя вінничан.Організатори висловлюють вдячність усім учасникам круглого столу за участь, активні дискусії, цінні думки та пропозиції. |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |