Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Святковий концерт

8 жовтня правознавці відзначають День юриста України – професійне свято всіх, хто пов’язаний із захистом прав і свобод громадян України. В історії цивілізації професія юриста є однією з найдавніших та найпрестижніших і вже багато років поспіль не втрачає своєї актуальності.

Роль юриста в правовій державі неоціненна. Невід’ємним елементом демократичної та правової держави має бути розвинене громадянське суспільство, де фахівці з юридичною освітою становлять основу кадрового забезпечення в процесі розбудови такої держави. Саме на представників юридичної професії покладена відповідальна місія у розбудові правової держави та формуванні інститутів громадянського суспільства, забезпеченні прав та законних інтересів громадян, підвищенні їх правової свідомості і правової культури, забезпеченні громадського правопорядку.

На сьогоднішній день юристи працюють абсолютно у всіх сферах діяльності людини. Вони захищають права усіх верств населення. День юриста України відзначають в кожній державній структурі, комерційних установах , навчальних закладах – скрізь, де працюють юристи. Усіх юристів, колег, наших випускників та майбутніх фахівців зі святом. Бажаємо професійних успіхів, міцного здоров’я, благополуччя та удачі!

Гідне підведення підсумків проведення тижня спеціальності «Право» з нагоди професійного свята Дня юриста у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету та Вінницькому коледжі економіки та підприємництва Західноукраїнського національного університету.


 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>