Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Демоверсії НМТ вже у доступі:

Демоверсії НМТ вже у доступі: перевір набуті знання!

Ти випускник? Готуєшся до написання НМТ з історії України, математики та української мови? Тоді не гай часу, адже український центр оцінювання якості освіти опублікував демонстраційні варіанти завдань національного мультипредметного тесту.

У вас є можливість ознайомитися з форматом тестування заздалегідь, перевірити набуті знання та бути впевненими у своїх силах.

Тести розміщено в спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демоваріант аналогічний до вступного тесту.

Як під час проходження демонстраційного НМТ, так і на реальному екзамені ви зможете вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи іншого питання, змінювати варіант відповіді. Після завершення роботи ви отримаєте результат тестування з обраного предмета. Якщо ж у вас наразі повільний інтернет або немає змоги працювати упродовж 60 хвилин за комп’ютером, планшетом чи телефоном, тоді завантажте файл на свій пристрій, виконайте завдання і звірте свої відповіді із правильними.

Демоверсія НМТ з історії України: https://lv.testportal.gov.ua/test.hist/

Математика: https://lv.testportal.gov.ua/demotest.math/

Українська мова: https://lv.testportal.gov.ua/demotest.ukrainian/

 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>