Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування ВННІЕ ЗУНУ

Ідея соборності була й залишається базовою національною цінністю українського народу. А нині вона є основною передумовою успіху нашого спротиву зовнішній агресії.

Сьогодні к.е.н., доцентом кафедри фінансів, банківської справи та страхування Мирончук Вікторією Михайлівною було проведено тематичну виховну годину, присвячену важливому моменту історичного минулого - Дню Соборності України. До виховної години долучились усі бажаючі студенти ВННІЕ ЗУНУ та їх куратори.

Під час виховної години, у колі ветеранів, які вже сьогодні продовжують боротьбу за національні цінності, обговорювалися історичні передумови проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки України в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України.


 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
Екологічний день

Екологічний день.

Детальніше >>
 
Писанка і крашанка

Писанка і крашанка

Детальніше >>