Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Підсумки роботи кафедри економіки, обліку та оподаткування за 2021 рік

У освіті звітують досить часто , в кінці календарного року звітуємо про наукову діяльність, в кінці навчального року про виконання навчального навантаження, заповнюємо рейтинг, звітуємо про виховну, профорієнтаційну роботу, звітуємо по плану видання….але всі ці звіти рідко передають емоції та цінність здобутків для самих учасників процесу, тому сьогодні новорічний звіт про роботу кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ за 2021 рік.

У цьому році на кафедрі економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ працювало 91,6 % викладачів, які мають наукові ступені, і це відкриває нові перспективи на рік , що приходить, однак, і в 2021 ми активно попрацювали в цьому напрямку, зокрема:

- в січні 2021 к.е.н, доцент Ясишена В.В. отримала диплом доктора економічних наук;

- у квітні 2021 року к.е.н. Пилявець В.М. та к.е.н. Погріщук О.Б. отримали вчені звання доцента;

- 27 серпня 2021 року викладач кафедри Мазур В.Г. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидат наук з державного управління та отримав диплом кандидата наук з державного управління;

- 30 вересня 2021 року к.е.н., доцент Сисоєва І.М. захистила докторську дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук у Західноукраїнському національному університеті та у грудні 2021 отримала диплом доктора економічних наук.

За 2021 рік викладачами кафедри економіки, обліку та оподаткування було опубліковано 91 наукову працю загальним обсягом 36,24 друк. арк.

Викладачі кафедри керували науковою роботою студентів, за результатами якої було опубліковано 81 доповідь, загальним обсягом 16,2 друк. арк.

Серед студентських досягнень кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ в межах культурних та наукових заходів, варто виділити, що:

- Селезньова Анастасія (ПТБДвн-41) отримала Гран-прі за участь у національному турі Міжнародного фестивалю-конкурсу таланту і моди «Скарби нації», фестиваль до 30-ти річчя Незалежності України (24.08.2021);

- Лук’яненко Ірина (ЕЕПвн-31, науковий керівник к.е.н, доцент Ціхановська О.М.) отримала диплом ІІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, зі спеціалізації «Економіка бізнесу» в Поліському національному університеті м. Житомир;

- Селезньова Анастасія отримала диплом Гран-прі за участь в INTERNATIONAL TELEVISION FESTIVAL MOVEMENT TV START, який проходив в Туреччині м. Анталія;

- Ясишена А. (ОПДмвн-11) здійснювала синхронний переклад англійською мовою на Міжнародному вебінарі «On After Effect of Covid-19 on Import and Export of World Economy- A Case Study of Ukraine & India», який був організований AKG Global Support Services (OPC) Pvt. Ltd. India & Bio quest Research Solution India In Association with National University of Life & Environmental Science of Ukraine.

Ми були чемні та старанні цього року (хоч і напрями для покращення роботи - обговорили), тому напередодні року нового, маємо багато бажань: щоб усі ми, наші колеги, студенти та друзі, партнери та наставники були здорові, щиро бажаємо нашій країні ПЕРЕМОГИ та МИРУ, достатку та процвітання.

З вірою в нове і краще ми впевнено крокуємо у Новий рік.


 
Увага конференція 2022!

Запрошуємо до участі

Детальніше >>
 
До уваги учнів 11- х класів!

Вінницький навчально-науковий інститут економіки

Детальніше >>
 
Увага! Вступ 2022
Детальніше >>
 
Увага! Вступ 2022

До відома абітурієнтів.

Детальніше >>
 
Підсумки роботи кафедри економіки, обліку та оподаткування за 2021 рік

У освіті звітують досить часто

Детальніше >>
 
Вітаємо ректора університету!

Ректор Західноукраїнського національного

Детальніше >>