Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

День юриста 2022

Кафедра правознавства і гуманітарних дисциплін та студенти- юристи ВННІЕ ЗУНУ вітають з днем юриста! 5 жовтня, у секторі правової інформації відбувся День фахівця приурочений Дню юриста в Україні. Модератором заходу виступила Ірина Світлак, доктор юридичних наук, доцент, завідувачка кафедри правознавства і гуманітарних дисциплін Вінницького навчально-наукового інституту економіки ЗУНУ. Про важливість своїх професій розповіли: Олександр Левицький, заступник директора, Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; Заріна Маєвська, начальник відділу комунікації Головного управління національної поліції у Вінницькій області; Тетяна Суханова, приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу, голова Вінницького відділення Нотаріальної палати України; Олексій Якименко, адвокат. Гумористичну сценку представили студенти Вінницького фахового коледжу економіки та підприємництва ЗУНУ.Захід відвідали студенти: Вінницького навчально-наукового інституту економіки ЗУНУ ,Вінницького фахового коледжу економіки та підприємництва ЗУНУ,Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ; Технологічно-промислового фахового коледжу ВНУ та ін. Всі присутні охоче ознайомилися з розгорнутою тематичною добіркою книг «Світ юридичних професій».

6 жовтня 2022 року, у Вінницький міський суд Вінницької області завітали студенти 2-4 курсів юридичного факультету Вінницького навчально-наукового інституту економіки Західноукраїнського національного університету разом із к.ю.н.,доцентом кафедри правознавства і гуманітарних дисциплін Голотою Наталією Петрівною. Майбутніх правників зустріла в.о керівника апарату суду Віта Алексейчук. Студентів зацікавила розповідь про історію створення ВМС ВО, структуру та особливості роботи одного з найбільших судів України, після чого, провели оглядову екскурсію по приміщенню суду. Студенти відвідали архів суду, для них справжньою несподіванкою стала неймовірно велика кількість справ, що зберігаються в архіві, яких налічується понад 1 мільйон. Учні ходили лабіринтами архіву, де мали можливість погортати найстаріші справи. Студенти були присутні на судових засіданнях, де мали змогу зокрема спостерігати за змагальністю сторін, та судовим процесом загалом. ⠀⠀ Наприкінці заходу керівництво ВМС ВО подякували всім учасникам за увагу й активність та запросили на наступні заходи, а студенти, у свою чергу, – не стримували своїх вражень від можливості побачити функціонування одного з найбільших судів України зсередини.

8 жовтня 2022 року відзначається Всеукраїнський день юриста!

Щиро вітаємо всіх юристів України, людей,які неухильно дотримуються законів, з професійним святом!

Бажаємо успішного завершення всіх юридичних справ.

Кафедра правознавства і гуманітарних дисциплін та студенти- юристи 1-4 курсів ВННІЕ ЗУНУ організували урочистість до Дня юриста на платформі zoom.


Шановні колеги та студенти! Зі Святом нас! Ділемось з Вами привітанням від наших студентів!