Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Дякуємо! Дякуємо! Дякуємо!

День захисників і захисниць України, Козацька Покрова - передусім свято тих, завдяки кому ми втримали незалежність, маємо змогу жити своїм щоденним життям - працювати, творити, виховувати дітей. Це свято - ще одна можливість подякувати за захист Силам оборони України. Наша подяка - не щось абстрактне і безособове, адже в кожного з нас є рідні, друзі, колеги,котрі служать у Силах оборони.

1 жовтня дякуємо і вітаємо усіх, хто віддає своє життя захисту України: військових Збройних Сил, Національної гвардії, ветеранів АТО. Цього дня ми згадуємо героїв минулого та шануємо пам'ять тих, хто загинув у сучасній війні проти росії. Схиляємо голови у хвилині мовчання. Ми повинні забезпечувати нашій армії міцний тил - кожен у свій спосіб, але з максимальною самовіддачею, так, щоб це посилювало наших оборонців і наближало перемогу.

Сучасні воїни примножують і розвивають тисячолітні українські військові традиції. Війна формує та гартує українську націю. Своїм героїзмом захисники і захисниці України викликають повагу і змінюють світ. Боже, бережи кожного, хто у війську, поверни кожного, хто в полоні, дай віру усім, хто чекає!

Боремося за свободу та незалежність, національну гідність. Віримо, що нинішні захисники та захисниці здобудуть перемогу. Кожен успіх на фронті – це насамперед сила і відвага наших захисників і захисниць. Щоденною боротьбою, своєю міцністю та волею вони доводять, що український прапор буде усюди, де він має бути по праву. Слава Україні ! Героям Слава ! З глибокою шаною та повагою, академічна спільнота Вінницького навчально-наукового інституту економіки ЗУНУ та Вінницького фахового коледжу економіки та підприємництва ЗУНУ.

 
Зустріч з стейкхолдерами: ТОВ "ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР "ЕНЕРГООБЛІК"

Детальніше >>
 
Відзнака студентів ВННІЕ ЗУНУ від Вінницької міської ради та Вінницької обласної військової адміністрації.

Детальніше >>
 
Студенти-економісти Вінницького навчально-наукового інституту економіки Західноукраїнського національного університету – переможці конкурсу студентських наукових робіт «Формування концепції економічного розвитку окремих територій субрегіонального рівня»

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
Плетемо ДіДуха і молимось за Перемогу!

Детальніше >>
 
У ВННІЕ ЗУНУ відбулась урочиста та одночасно інформативна зустріч здобувачів ІІІ-ІV курсів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» з потенційними роботодавцями.

Детальніше >>