Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Участь у дибатній лізі від @setup.go

На цих вихідних студенти нашого університету прийняли участь у дибатній лізі від @setup.go командою @ivan._.moskalenko та @ragnar_el_hard(Андрія Токара).

Іван Москаленко : Вони поділились своїми враженнями та емоціями: То просто незабутній як досвід так і емоції купа нестандартних та унікальних крутих людей.

Хоч дебатували перший раз, вдалось дійти до фіналу та поборотись за титул переможців, та недостатньо огранили ми свої навички, щоб вирвати перемогу.

Дебати, не тільки те, що демонструється в новинах та передвиборчих промовах. Це в одночас мистецтво, спорт, спілкування, інтуїція та унікальність.

Андрій Токар : Дебати - дали мені стимул до розвитку. Я побачив, що ведення дебатів вдосконалює в тобі не лише навички переконувати і аргументувати, але й доводити свою думку навчитися думати і запам'ятовувати !

Це добре не лише на дебатах але в повсякденному житті. Такі заходи спонукають розвиватися і рухатися вперед.

 
Зустріч з стейкхолдерами: ТОВ "ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР "ЕНЕРГООБЛІК"

Детальніше >>
 
Відзнака студентів ВННІЕ ЗУНУ від Вінницької міської ради та Вінницької обласної військової адміністрації.

Детальніше >>
 
Студенти-економісти Вінницького навчально-наукового інституту економіки Західноукраїнського національного університету – переможці конкурсу студентських наукових робіт «Формування концепції економічного розвитку окремих територій субрегіонального рівня»

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
Плетемо ДіДуха і молимось за Перемогу!

Детальніше >>
 
У ВННІЕ ЗУНУ відбулась урочиста та одночасно інформативна зустріч здобувачів ІІІ-ІV курсів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» з потенційними роботодавцями.

Детальніше >>