Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

У ВННІЕ ЗУНУ зустріч зі стейкхолдерами та партнерами

На базі Вінницького-навчально-наукового інституту економіки ЗУНУ відбулась зустріч із засновницею бізнес-школи «ALTER EGO», відомою підприємницею, власницею молодіжної платформи та молодіжного центру Posterum – Оксаною Лоянич. Інститут та «ALTER EGO» мають давні партнерські взаємовідносини. Ось і цього разу спілкувались про цілі та плани, про майбутнє кожного, як особистості, як лідера, як щасливої людини. Отримали від Оксани Лоянич корисні та продуктивні кейси та бачення щодо професій сьогодення та майбутнього, відкриття власної справи, актуальних професійних програм та нових спеціальностей.

Під час майстер-класу «ALTER EGO», Posterum та ВННІЕ ЗУНУ обговорили можливі вектори дуальної освіти, практичної бізнес-освіти, подальші напрями співпраці, можливості практико-орієнтованого навчання для студентів Вінницького навчально-наукового інституту економіки та перспективи відкриття нових освітніх програм, спрямованих на підготовку фахівців з підприємництва та торгівлі, економіки, фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку, митної справи, обліку та оподаткування, психології та права.

Студенти ВННІЕ ЗУНУ отримали від Оксани Лоянич та Posterum не тільки актуальний стрім про лідерство, цілепокладання та власний бренд, а й цінні подарунки, а саме головне – отримали запрошення до співпраці.

 
Зустріч з стейкхолдерами: ТОВ "ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР "ЕНЕРГООБЛІК"

Детальніше >>
 
Відзнака студентів ВННІЕ ЗУНУ від Вінницької міської ради та Вінницької обласної військової адміністрації.

Детальніше >>
 
Студенти-економісти Вінницького навчально-наукового інституту економіки Західноукраїнського національного університету – переможці конкурсу студентських наукових робіт «Формування концепції економічного розвитку окремих територій субрегіонального рівня»

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
Плетемо ДіДуха і молимось за Перемогу!

Детальніше >>
 
У ВННІЕ ЗУНУ відбулась урочиста та одночасно інформативна зустріч здобувачів ІІІ-ІV курсів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» з потенційними роботодавцями.

Детальніше >>