Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Зустріч студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" зі стейкхолдерами

Зустріч студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" та викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування ВННІЕ ЗУНУ зі стейкхолдерами

25 жовтня 2023 року студенти спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" ВННІЕ ЗУНУ мали можливість зустрітися з представниками страхової компанії ТОВ Старлайф Вікторією Солодовник та Людмилою Осадчук, які є ключовими стейкхолдерами нашого навчального закладу. Зустріч мала на меті не лише зміцнення партнерських відносин, але й надання практичних знань та досвіду студентам.

Директор ТОВ Старлайф, Вікторія Солодовник, розповіла про діяльність своєї компанії, акцентуючи на важливість співробітництва із кафедрою фінансів, банківської справи та страхування ВННІЕ ЗУНУ.

Студентам було запропоновано декілька реальних ситуацій зі світу страхування, що дозволило глибше поринути в практичну частину професії. Зокрема, студенти мали чудову нагоду аналізувати реальні страхові випадки, що допомогло краще зрозуміти специфіку роботи страховика.

Під час зустрічі викладачі та студенти також мали можливість задавати питання спікерам у форматі Q&A сесії. Цей блок був дуже корисний для вирішення питань студентів, зокрема з приводу кар'єрного росту в компанії та можливостей співпраці з кафедрою.

Студенти спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" та представники компанії ТОВ Старлайф обговорили різні аспекти співпраці, а також поділитися думками і враженнями від зустрічі. З боку студентів було відчутно великий інтерес до предмета страхування та бажання розвиватися в цій сфері.

Загалом, зустріч була вельми продуктивною. Стейкхолдери показали великий професіоналізм, висловили готовність сприяти практичній підготовці здобувачів, надавати можливість проходження виробничої практики у ТОВ Старлайф та забезпечити базу для виконання наукових магістерських досліджень студентам спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" ВННІЕ ЗУНУ.

Взаємодія із стейкхолдерами є важливою складовою навчального процесу, адже вона дозволяє студентам зрозуміти реальність ринкових умов, а компаніям – знайти потенційних спеціалістів серед молоді. Ми вдячні нашим партнерам за незабутню можливість обміну досвідом та знаннями і сподіваємося на подальше плідне співробітництво.

 
Зустріч з стейкхолдерами: ТОВ "ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР "ЕНЕРГООБЛІК"

Детальніше >>
 
Відзнака студентів ВННІЕ ЗУНУ від Вінницької міської ради та Вінницької обласної військової адміністрації.

Детальніше >>
 
Студенти-економісти Вінницького навчально-наукового інституту економіки Західноукраїнського національного університету – переможці конкурсу студентських наукових робіт «Формування концепції економічного розвитку окремих територій субрегіонального рівня»

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
Плетемо ДіДуха і молимось за Перемогу!

Детальніше >>
 
У ВННІЕ ЗУНУ відбулась урочиста та одночасно інформативна зустріч здобувачів ІІІ-ІV курсів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» з потенційними роботодавцями.

Детальніше >>