Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Зустріч викладачів та студентів кафедри економіки, обліку та оподаткування зі стейкхолдерами (компанія IT-Enterprise)

08 листопада 2023 року відбулася онлайн-зустріч студентів та викладачів Вінницького навчально-наукового інституту економіки Західноукраїнського національного університету зі стейкхолдерами, у якості яких виступили представники компанії IT-Enterprise. Ця компанія –лідер в галузі розробки ІТ-рішень, і вони мають понад 30-річний досвід у сфері автоматизації бізнес-процесів.

IT-Enterprise спеціалізується на створенні найскладніших ERP-систем, які успішно використовують відомі українські компанії, такі як Interpipe, Ferrexpo, ROSHEN та інші. Компанія також активно підтримує розвиток малого та середнього бізнесу та бюджетних установ, створюючи потужні програмні продукти ERP-класу «MASTER». Ці продукти – це гнучка та високопродуктивна платформа для бухгалтерського обліку та управління бізнесом, що може задовольнити потреби підприємств різних форм і розмірів.

У рамках зустрічі студентів та викладачів кафедри відбулося обговорення практикоорієнтованості освітніх програм кафедри економіки, обліку та оподаткування. Учасники обговорили актуальні тенденції у сфері обліку та оподаткування, а також основні виклики, з якими стикаються випускники цих спеціальностей на ринку праці. Викладачі та студенти отримали цінний відгук від стейкхолдерів щодо важливості практичних навичок та знань у цих галузях. Дискусії на зустрічі сприятимуть вдосконаленню навчальних планів та покращенню якості освіти, що надається студентам у галузі обліку, економіки, підприємництва.

Також на зустрічі були обговорені можливості навчання студентів, сертифікації їх знань та доступу до навчальних матеріалів компанії. Бізнес-тренери IT-Enterprise підкреслили важливість володіння сучасними інформаційними системами для фахівців у галузі обліку, економіки та фінансів, і надали студентам можливість розширити свої знання та навички.

Ми щиро вдячні IT-Enterprise за їхню важливу роль у розвитку української IT індустрії та освіти. Сподіваємося на подальшу співпрацю та на наступні захоплюючі проекти, які разом ми зможемо реалізувати!

 
Зустріч з стейкхолдерами: ТОВ "ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР "ЕНЕРГООБЛІК"

Детальніше >>
 
Відзнака студентів ВННІЕ ЗУНУ від Вінницької міської ради та Вінницької обласної військової адміністрації.

Детальніше >>
 
Студенти-економісти Вінницького навчально-наукового інституту економіки Західноукраїнського національного університету – переможці конкурсу студентських наукових робіт «Формування концепції економічного розвитку окремих територій субрегіонального рівня»

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
Плетемо ДіДуха і молимось за Перемогу!

Детальніше >>
 
У ВННІЕ ЗУНУ відбулась урочиста та одночасно інформативна зустріч здобувачів ІІІ-ІV курсів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» з потенційними роботодавцями.

Детальніше >>