Відзнака студентів ВННІЕ ЗУНУ від Вінницької міської ради та Вінницької обласної військової адміністрації. |
Відзнака студентів ВННІЕ ЗУНУ від Вінницької міської ради та Вінницької обласної військової адміністрації. Листопад приніс студентам Вінницького навчально-наукового інституту економіки Західноукраїнського національного університету одразу дві відзнаки – за активну життєву й громадянську позицію та плідне студентське життя. Так, студентка другого курсу, групи ОПДвн-21 Олена Аркуша отримала від Вінницької міської ради подяку за вагомий внесок в культурний розвиток Вінницької міської територіальної громади а також матеріальну винагороду. Студент групи ПТБДвн-41 Іван Москаленко був відзначений почесною грамотою Вінницької обласної військової адміністрації та обласної Ради за плідний внесок у розвиток молодіжного руху Вінниччини та з нагоди Міжнародного дня студента. Щиро вдячні Міському голові Сергію Моргунову, голові обласної Ради Вячеславу Соколовому та начальнику обласної військової адміністрації Сергію Борзову, вітаємо наших студентів, пишаємося та зичимо Перемоги та Миру Україні! ![]() ![]() |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |