Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Зустріч зі стейкхолдерами

22 грудня 2023 року відбулася зустріч викладачів та студентів Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ з стейкхолдерами, у особі директора ТОВ «Промавтоматика Вінниця» Михайла Ганчука та директора департаменту виробництва Сергія Андрощука.

Підприємство спеціалізується на розробках та виробництві електрообладнання, реалізує продукцію власного виробництва і представляє інтереси інших вітчизняних та іноземних виробників, а також професійно займається автоматизацією технологічних процесів, виконує електромонтажні роботи, будує сонячні електростанції.

Під час зустрічі було обговорено питання практичної підготовки фахівців у сфері економіки, які б відповідали сучасним вимогам. Михайло акцентував особливу увагу на поєднанні теоретичного вивчення матеріалу, поданого студентам на лекціях, в підручниках та його практичного застосування.

Крім цього, на базі ТОВ «Промавтоматика Вінниця» було проведено екскурсію для студентів, де вони мали можливість побувати у справжньому виробничому оточенні. Наприкінці зустрічі, студенти отримали маленькі презенти від адміністрації підприємства.



 
Великодній майстер-клас з писанкарства

За легендою

Детальніше >>
 
Екскурсія в KFC

7 березня 2025 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ здійснили навчальний

Детальніше >>
 
Онлайн школа EU Study Days-2025.

Представництво Європейського Союзу в Україні

Детальніше >>
 
VI Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні проблеми менеджменту та публічного управління в умовах сучасних викликів»

Запрошуємо до участі

Детальніше >>
 
Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Економіка»

У Вінницькому навчально-науковому інституті економіки

Детальніше >>
 
Акредитаційна експертиза освітньо-професійних програм другого (магістерського) рівня вищої освіти «Облік і оподаткування» та «Фінанси»

У Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету з 09 квітня по 11 квітня 2025 року проводитиметься акредитаційна

Детальніше >>