Екологічний день |
Екологічний день. "Ми не отримували планету Земля у спадок, тому не маємо права забирати її у майбутніх поколінь". Екологічний день є традицією ВННІЕ ЗУНУ та ВФКЕП ЗУНУ кожного семестру. Збережемо ПриРОДу, довкілля та майбутнє. Віримо ЗСУ, підтримуємо ЗСУ, дякуємо ЗСУ ! |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |