Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами є важливою передумовою розвитку та удосконалення освітніх програм підготовки здобувачів вищої освіти на кафедрі економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Згідно діючих вимог освітньо-професійна програма підготовки фахівців ОПП повинна не лише мати чітко сформульовані цілі, що відповідають місії і стратегії закладу вищої освіти, а й забезпечувати програмні результати навчання з урахуванням позицій і потреб зацікавлених сторін (стейкхолдерів).

28 травня 2024 року кафедрою економіки обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ проведене розширене засідання за онлайн-участю в ньому стейкхолдерів.

На засіданні був проведений поглиблений аналіз функціонування діючих освітньо-професійних програм, окреслені перспективи розвитку. Діалог із стейкхолерами дозволив об’єктивно оцінити конкурентні переваги й недоліки діючих програм та напрацювати пропозиції щодо їх модернізації з метою посилення професійних компетентностей і досягнення програмних результатів навчання в наступному навчальному році. 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>