Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Міжнародний онлайн-воркшоп НБУ "Монетарна політика в країнах з ринками, що розвиваються: створюючи інтегровані рішення"

4 грудня 2024 року здобувачі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» освітньо-професійних програм «Фінанси» та «Митна і податкова справа» ВННІЕ ЗУНУ мали унікальну можливість бути присутніми на Міжнародному онлайн-воркшопі НБУ "Монетарна політика в країнах з ринками, що розвиваються: створюючи інтегровані рішення".

Розпочався захід зі вступного слова Голови НБУ Андрія Пишного. Ключові доповідачі воркшопу – Марчін Коласа та Єспер Лінде з Міжнародного валютного фонду. Вони презентували доповідь "Кількісна модель для інтегрованого підходу до проведення політики" ("A Quantitative Model for the Integrated Policy Framework").

Загалом у межах двох сесій здобувачі та викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування ВННІЕ ЗУНУ почули думки провідних фахівців МВФ, Європейського центрального банку, центральних банків України, Польщі, Грузії, Чилі, Домініканської республіки, а також представників академічної спільноти та аналітичних центрів з Німеччини, Австрії та Чехії.



 
Великодній майстер-клас з писанкарства

За легендою

Детальніше >>
 
Екскурсія в KFC

7 березня 2025 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ здійснили навчальний

Детальніше >>
 
Онлайн школа EU Study Days-2025.

Представництво Європейського Союзу в Україні

Детальніше >>
 
VI Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні проблеми менеджменту та публічного управління в умовах сучасних викликів»

Запрошуємо до участі

Детальніше >>
 
Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Економіка»

У Вінницькому навчально-науковому інституті економіки

Детальніше >>
 
Акредитаційна експертиза освітньо-професійних програм другого (магістерського) рівня вищої освіти «Облік і оподаткування» та «Фінанси»

У Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету з 09 квітня по 11 квітня 2025 року проводитиметься акредитаційна

Детальніше >>