Питання моралі і духовності |
На сьогоднішній день для сучасної молоді важливими залишаються питання морального здоров’я та духовної стабільності. З метою пошуку відповідей на ці та інші запитання у стінах Вінницького інституту економіки відбулась зустріч з представниками духовенства. Година спілкування пролетіла майже непомітно, студенти уважно сприймали мудрі настанови. Представники Української православної церкви (КП) виразили свою вдячність за сприяння у проведенні подібних годин спілкування з молоддю. Адміністрація інституту, в свою чергу, дякує за щиру та відверту розмову і сподівається, що отримані студентами знання допоможуть їм у сьогоднішньому важкому світі.
|
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |