Англійське Різдво |
Вивчення іноземної мови неможливе без ознайомлення з традиційними святами країн, мова яких вивчається. 25 грудня 2012 року студенти Вінницького інституту економіки Тернопільського національного економічного університету провели святковий захід „Англійське Різдво”. В рамках заходу студенти 1-2 курсів Мантюк Вікторія, Станіславчук Дар’я, Ярчук Ірина, Паламарчук Аліна, Шеремета Владислав і Шеленговський Максим разом з доцентом кафедри загальнонаукових гуманітарних дисциплін Іщук Наталією Юріївною за підтримки методиста з виховної роботи Прокопишина Юрія Борисовича привітали керівництво, кафедри та інші структурні підрозділи інституту традиційними різдвяними колядками. Студентами інституту також було організовано й проведено благодійний ярмарок, а зібрані кошти буде направлено у Ситківський дитячий будинок сімейного типу. Крім ярмарку для студентів вузу було проведено численні конкурси, вікторини тощо. Різдвяні пісні у виконанні студентів 1 курсу (викладач Мовчан Лариса Григорівна) створили атмосферу свята та піднесли настрій усім присутнім.
|
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |