Дебатний турнір у ВННІЕ ТНЕУ |
18 березня у ВННІЕ ТНЕУ пройшов дебатний турнір , участь в якому взяли студенти 1-5 курсу інституту. В загальному було 4 команди. Обговорювалися такі теми як: - Чи краще отримувати освіту за кордоном? - Чи існує дружба між чоловіком та жінкою? - Чи шкідливі соціальні мережі? Перемогу у фіналі здобула команда у складі Заводяк Аліси ФУД-51, Підручної Анни ОП-41 та Сича Миколи Ф-31. Переможці будуть представляти наш навчальний заклад на всеміському дебатному турнірі. Вітаємо команду з перемогою та бажаємо успіхів на міському турнірі! ![]() ![]() ![]() ![]() |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |